CHem Media
chemmedia Yaklaşık 20 yıldır kimya sektörüne yönelik fuarlar düzenleyen ve yayıncılık yapan Artkim Group, 2013 yılında ihtisaslaşarak; Chem Media markasını yaratmış, Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş. firmasını faaliyete geçirerek sektörel yayın, kongre, konferans, dijital platform (E-Bülten, Portal, Turkchem TV), ajans ve insan kaynakları hizmetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. Chem Media, Turkchem.net kimya sanayi haber portalı, 7 sektörel yayın, dijital ve basılı katalog ve insan kaynakları web sitesi ile kimya sektörünün tüm tanıtım faaliyetlerini yurt içi ve yurt dışı pazara ulaştırmaktadır.

Chem Media; kimya sektöründe faaliyet gösteren üretici ve satıcı firmaları bir araya getiren sektörel yayınlarıyla, sektöre dair güncel bilgileri, bu sektörün hedef pazarına iletmekte ve pazarın büyüyüp gelişmesine katkıda bulunmaktadır. İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışı ile kimya sektörünün ihtiyacı olan kaliteli, doğru ve etkin basılı ve online pazarlama araçlarını, 20 yıllık yayıncılık ve danışmanlık deneyimi ile harmanlayarak sunmaktadır.

Kimya sektörünün spesifik alanları ile ilgili yayınlarımız bulunmaktadır. Bu yayınlarımız; Turkchem, Turkcoat, Life Sciences&Ingredients, Putech&Composites, Industrial Paint&Surface, Boyatürk&Yapı Kimyasalları, Adhesive&Bonding Dergileri ve Türkiye Kimya Sanayi Kataloğu’dur.

Chem Media iştiraki olan; Kimya sektörünün tek video kanalı Turkchem Tv ile yayın hayatında yer almaktayız. Turkchem Tv; video röportajlar, fabrika ziyaretleri, webinar ve teknik sunumlar ile sektörün nabzını tutuyor. Bu çalışmalar aynı zamanda; Turkchem net’te, YouTube kanalımızda ve Linkedin sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır. 


CHEM MEDIA EVENTS


Sultan Selim Mah. Akyol Sitesi Çıkmazı Sk.
No:6 Artkim Center 34415
4.Levent / İstanbul
Tel: (0212) 324 00 00 / 151
Faks: (0212) 324 37 57
E-Posta: events@chemmedia.com.tr